Toggle Nav Toggle Nav
ORIGINAL PRODUCT

Best Metaalfilter 470x169x9mm 4055380804

4055380804_bes
  • Afmetingen LxBxH (in mm) : 470x169x9
  • Gebruiksduur (in maanden): 36
Alle specificaties

Direct leverbaar

€ 39,95 per stuk
€ 39,95
totaal
  • Gratis verzending vanaf € 50,-
  • Gratis retourneren
  • Op werkdagen: voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden

Meer dan 20 stuks bestellen? Vraag hier een vrijblijvende offerte aan

Productomschrijving

Best Metaalfilter 470x169x9mm 4055380804

Deze metalen vetfilter vangt vet- en oliedeeltjes op uit de kookdampen en is bestand tegen hoge temperaturen. Zo helpt de filter je afzuigkap optimaal te functioneren. Tijdens het koken hopen vet en vuil zich geleidelijk op in de metaalfilter. Om verstopping te voorkomen en de werking van de filter te behouden, is het aan te raden om deze iedere maand schoon te maken.

Hoe maak je de metaalfilter schoon?

Volg de onderstaande stappen om je metaalfilter grondig te reinigen:
  1. Spray de filter in met een metaalontvetter, zoals de AllSpares AS-CL010.
  2. Laat de metaalontvetter enkele minuten inwerken.
  3. Maak de filter schoon met een natte doek of borstel. Spoel deze vervolgens af onder de kraan en wrijf de filter droog.
  4. Krijg je de filter niet goed schoon? Dan kun je deze ook in de vaatwasser reinigen. Houd er rekening mee dat de filter hierbij kan verkleuren. Dit heeft geen invloed op de werking.
  5. Plaats de filter met de vette kant naar beneden in de vaatwasser en reinig deze op maximaal 50 °C met een normaal vaatwastablet. Let op! Reinig de filter zonder andere vaat in de vaatwasser. Zo voorkom je dat vuil of etensresten van andere voorwerpen op de filter terechtkomen.
  6. Vervang de metaalfilter wanneer deze versleten of beschadigd is en schoonmaken niet meer voldoende helpt.
Let op: deze filter kan verpakt zijn in een blauwe beschermfolie. Verwijder de folie voordat je de filter gebruikt.

Specificaties

Specificaties
Merk Best
EAN 7321423871187
Apparaat benamingen Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap
Afmetingen LxBxH (in mm) 470x169x9
Lengte (mm) 470
Stuks per verpakking 1
Breedte (mm) 169
Hoogte (mm) 9
Gebruiksduur (in maanden) 36
Artikelnummer(s) fabrikant geschikt voor 4055380804

Geschikt voor

Zoek door onderstaande apparaten die geschikt zijn voor dit product.

Merk apparaat Model apparaat
Best 07E00728
Best 07E03029A
Best 07E03031A
Best 07E03033A
Best 07E07009A
Best 07E07009C
Best 07E07033A
Best 07E07501A
Best 942022146
Best 942022152
Best 942022154
Best 942022165
Best 942022177
Best 942022178
Best 942022179
Best 942022188
Best 94202214600
Best 94202216500
Best 94202217700
Best 94202218800
Best 7E00523
Best BHG51220GA
Best BHG51320GA
Best BHG51320WA
Best BHG51320XA
Best BHG56420GA
Best BHG56420WA
Best BHG76550XA
Best BHG76650XA
Best BP2B02A02E01
Best P 780
Best PASC780 BF4PASC580L1A2ED

Vragen?

Beoordelingen

Scroll to top
Best Metaalfilter 470x169x9mm 4055380804
Best Metaalfilter 470x169x9mm 4055380804 €39,95