Toggle Nav Toggle Nav
ORIGINAL PRODUCT

Elica Metaalfilter 320x258mm GRI0009222

GRI0009222_eli
  • Afmetingen LxBxH (in mm) : 320x258x8
  • Gebruiksduur (in maanden): 36
Alle specificaties

Direct leverbaar

€ 23,75 per stuk
per stuk
€ 23,75
totaal
  • 2 x € 22,75 € 45,50 Je bespaart 4%
  • 3 x € 21,75 € 65,25 Je bespaart 8%
  • 4 x € 20,75 € 83,00 Je bespaart 13%
  • Gratis verzending vanaf € 50,-
  • Gratis retourneren
  • Op werkdagen: voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden

Meer dan 20 stuks bestellen? Vraag hier een vrijblijvende offerte aan

Productomschrijving

Elica Metaalfilter 320x258mm GRI0009222

Deze metalen vetfilter filtert effectief vet en olie uit de lucht en is temperatuurbestendig, zodat je optimaal gebruik kunt maken van je afzuigkap. De onaangename geurtjes en vette dampen die vrijkomen bij het koken, kunnen je metaalfilters op den duur verstoppen. Om dit te voorkomen, is het aan te raden om je metaalfilters elke maand schoon te maken:

  1. Spray je filters in met een metaalontvetter, zoals onze AS-CL010.
  2. Laat de metaalontvetter enkele minuten inwerken.
  3. Veeg de filters schoon met een natte doek of borstel, spoel ze schoon onder de kraan en wrijf de filters weer droog.
  4. Wanneer het schoonmaken niet gelukt is, kun je de filters ook in de vaatwasser doen. In de vaatwasser kunnen de metaalfilters echter wel verkleuren. Dit heeft geen invloed op de werking van de filters.
  5. Plaats de filters met de vette kant naar beneden en reinig de filters dan op maximaal 50°C en met een normale vaatwastablet. Let op! Er mag buiten de filters niets anders in de vaatwasser zitten. Anders komen er vlekken of andere resten in de filters te zitten.
  6. Vervang je metaalfilters als de staat ervan slechter wordt en schoonmaken niet meer helpt.
Deze filter kan verpakt zijn in blauwe folie. Deze folie hoort voor gebruik van de filter te worden verwijderd!

Specificaties

Specificaties
Merk Elica
EAN 8019166000054
Apparaat benamingen Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap
Afmetingen LxBxH (in mm) 320x258x8
Lengte (mm) 320
Stuks per verpakking 1
Breedte (mm) 258
Hoogte (mm) 8
Gebruiksduur (in maanden) 36
Artikelnummer(s) fabrikant geschikt voor GRI0009222

Geschikt voor

Zoek door onderstaande apparaten die geschikt zijn voor dit product.

Merk apparaat Model apparaat
Elica 40113326
Elica 208094004401
Elica 208199546802
Elica 208202046924
Elica 208202046926
Elica 208202046927
Elica 208202046928
Elica 208202046929
Elica 208202046930
Elica 208202046931
Elica 208204346903
Elica 208204346904
Elica 208355405027
Elica 208355405028
Elica 208355405029
Elica 208355405030
Elica 208355405474
Elica 9S91062029/1
Elica 9S91092059
Elica 9S91092059/1
Elica 9S93092016/1
Elica AKR 648/1 IX
Elica AQUA VITAE
Elica AQUA VITAE 60
Elica AQUA VITAE 90
Elica AQUAVITAEIXA70
Elica CH 90 SS GL
Elica CH60BL17295610 9F05066004A
Elica CH60BL17295610 9F05066004B
Elica CH60SS 40116259A
Elica CH60SS15455508731220 PRF0006834A
Elica CH60SS17295708 9F05062017A
Elica CH60SS17295708 9F05062017B
Elica CH90BL17296204 9F05096005A
Elica CH90BL17296204 9F05096005B
Elica CH90SS15455606737082 PRF0006844A
Elica CH90SS17296106 9F05092016A
Elica CH90SS17296106 9F05092016B
Elica CHBOXMP60SS17296302 9S910620291
Elica CHBOXMP90SS17296509 9S910920591
Elica NIKITAIXF60 40110298
Elica PRF0022558
Elica PRF0023893
Elica PRF0023893A
Elica S88PU3V2HIXF90

Vragen?

Beoordelingen

Scroll to top
Elica Metaalfilter 320x258mm GRI0009222
Elica Metaalfilter 320x258mm GRI0009222 €23,75