Toggle Nav Toggle Nav
ORIGINAL PRODUCT

Elica Metaalfilter 380x283x9mm GF03QB

GF03QB
  • Afmetingen LxBxH (in mm) : 380x283x9
  • Gebruiksduur (in maanden): 36
Alle specificaties

Direct leverbaar

€ 29,95 per stuk
€ 29,95
totaal
  • Gratis verzending vanaf € 50,-
  • Gratis retourneren
  • Op werkdagen: voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden

Meer dan 20 stuks bestellen? Vraag hier een vrijblijvende offerte aan

Productomschrijving

Elica Metaalfilter 380x283x9mm GF03QB

Deze metalen vetfilter vangt vet- en oliedeeltjes op uit de kookdampen en is bestand tegen hoge temperaturen. Zo helpt de filter je afzuigkap optimaal te functioneren. Tijdens het koken hopen vet en vuil zich geleidelijk op in de metaalfilter. Om verstopping te voorkomen en de werking van de filter te behouden, is het aan te raden om deze iedere maand schoon te maken.

Hoe maak je de metaalfilter schoon?

Volg de onderstaande stappen om je metaalfilter grondig te reinigen:
  1. Spray de filter in met een metaalontvetter, zoals de AllSpares AS-CL010.
  2. Laat de metaalontvetter enkele minuten inwerken.
  3. Maak de filter schoon met een natte doek of borstel. Spoel deze vervolgens af onder de kraan en wrijf de filter droog.
  4. Krijg je de filter niet goed schoon? Dan kun je deze ook in de vaatwasser reinigen. Houd er rekening mee dat de filter hierbij kan verkleuren. Dit heeft geen invloed op de werking.
  5. Plaats de filter met de vette kant naar beneden in de vaatwasser en reinig deze op maximaal 50 °C met een normaal vaatwastablet. Let op! Reinig de filter zonder andere vaat in de vaatwasser. Zo voorkom je dat vuil of etensresten van andere voorwerpen op de filter terechtkomen.
  6. Vervang de metaalfilter wanneer deze versleten of beschadigd is en schoonmaken niet meer voldoende helpt.
Let op: deze filter kan verpakt zijn in een blauwe beschermfolie. Verwijder de folie voordat je de filter gebruikt.

Specificaties

Specificaties
Merk Elica
Apparaat benamingen Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap
Afmetingen LxBxH (in mm) 380x283x9
Lengte (mm) 380
Stuks per verpakking 1
Breedte (mm) 283
Hoogte (mm) 9
Gebruiksduur (in maanden) 36
Artikelnummer(s) fabrikant geschikt voor GF03QB

Geschikt voor

Zoek door onderstaande apparaten die geschikt zijn voor dit product.

Merk apparaat Model apparaat
Elica 208103504407
Elica 208355405721
Elica 208355405724
Elica 208355405725
Elica 208355405727
Elica 208355405728
Elica 208355405730
Elica 55311065/2
Elica 59113509A
Elica 59113510A
Elica PRF0012484
Elica PRF0012484A
Elica PRF0012488
Elica PRF0012488A
Elica PRF0012551
Elica PRF0028138
Elica PRF0028138A
Elica PRF0157
Elica VEGA1X60

Vragen?

Beoordelingen

Scroll to top
Elica Metaalfilter 380x283x9mm GF03QB
Elica Metaalfilter 380x283x9mm GF03QB €29,95