Toggle Nav Toggle Nav
ORIGINAL PRODUCT

Faber Koolstoffilter 112.0556.527 / F23 (2St.)

112.0556.527
  • Diameter (mm): 125
  • Dikte (mm): 42
  • Gebruiksduur (in maanden): 4
Alle specificaties

Direct leverbaar

€ 24,95 per set
€ 24,95
totaal
  • Gratis verzending vanaf € 50,-
  • Gratis retourneren
  • Op werkdagen: voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden

Meer dan 20 sets bestellen? Vraag hier een vrijblijvende offerte aan

Huismerk Deal
Waarom kiezen voor AllSpares?

Onze AllSpares-producten zijn van dezelfde kwaliteit en compatibiliteit als de originele producten. Je betaalt een lagere prijs omdat wij de productie hiervan zelf beheren en zo besparen op bijvoorbeeld transport, verpakking en reclame.

Productomschrijving

Faber Koolstoffilter 112.0556.527 / F23 (2St.)

Blijvende kookgeuren in de keuken? De Faber koolstoffilter F23 filtert deze eenvoudig weg uit je recirculatie-afzuigkap. Zoek je een origineel vervangend koolstoffilter voor je Faber afzuigkap, dan is deze filter de juiste keuze om nare kookluchtjes en fijnstof uit de keuken te houden.

  • Vervangen van deze Faber koolstoffilter is eenvoudig en doe je zelf.
  • De diameter van deze koolstoffilter is 12.5 centimeter (cm).
  • De vorm van deze koolstoffilter is rond.
  • Inhoud: 2 stuks.

Afhankelijk van het gebruik van de afzuigkap adviseren wij je elke 4 maanden deze koolstoffilter te vervangen (bij veelvuldig gebruik, of wanneer je veel vet gebruikt zoals bij frituren, raden wij aan om dit vaker te doen). Wanneer je dit niet doet, raken de koolstofdeeltjes verzadigd en verliezen zij hun effect.

Specificaties

Specificaties
Merk Faber
EAN 7612985595070
Stuks per verpakking 2
Dikte (mm) 42
Diameter (mm) 125
Gebruiksduur (in maanden) 4
Artikelnummer(s) fabrikant geschikt voor 112.0556.527, F21, 112.0506.172, 1120506172, F23, AS-AZKF3000

Geschikt voor

Zoek door onderstaande apparaten die geschikt zijn voor dit product.

Merk apparaat Model apparaat
Faber 110.0456.294
Faber 25867316
Faber 1100372065
Faber 305.0482.953
Faber 305.0482.954
Faber 305.0511.149
Faber 305.0567.012
Faber 305.0567.013
Faber 305.0567.014
Faber 305.0599.305
Faber 305.0599.306
Faber 305.0599.307
Faber 305.0599.308
Faber 305.0599.321
Faber 305.0599.323
Faber 305.0602.046
Faber 3050554545
Faber 3050554546
Faber 3050554547
Faber 3050554548
Faber 3050554549
Faber 3050554550
Faber 3050554551
Faber 3050554552
Faber 3050554553
Faber 3050554554
Faber 3050554555
Faber 3050554556
Faber 3050554557
Faber 3050554559
Faber 3050554560
Faber 3050554561
Faber 3050590793
Faber 3050599305
Faber 3050599306
Faber 3050599307
Faber 3050599308
Faber 3050599321
Faber 3050599323
Faber 3050602038
Faber 3050602039
Faber 3050602040
Faber 3050602041
Faber 3050602044
Faber 3050602045
Faber 3050602046
Faber 3050613301
Faber 3050613302
Faber 3050613303
Faber 3050613304
Faber 3150547825
Faber 3150547826
Faber 3150547827
Faber 3150547828
Faber 3150547829
Faber 3150547830
Faber 3150547831
Faber 3150547832
Faber 3150547834
Faber 3150547835
Faber 3150547836
Faber 3150547837
Faber 3150547838
Faber 3150547839
Faber 3150547840
Faber 3150635102
Faber 3150635103
Faber 3150635104
Faber 3150635105
Faber 3150635106
Faber 3150635107
Faber FLEXA 1M 33C H S LLED
Faber FLEXA 400 X A60
Faber FLEXA AM/X A50
Faber FLEXA AM/X A60
Faber FLEXA BK A60
Faber FLEXA GLASS BK A60
Faber FLEXA GLASS W A60
Faber FLEXA NG AM/X A50
Faber FLEXA NG AM/X A60
Faber FLEXA NG GLASS BK A60
Faber FLEXA NG GLASS W A60
Faber FLEXA NG W/X A50
Faber FLEXA NG W/X A60
Faber FLEXA PLUS
Faber FLEXA PLUS GA A60
Faber FLEXA PLUS INOX A60
Faber FLEXA PLUS LG A90
Faber FLEXA W A50
Faber FLEXA W A60
Faber FLEXA W/X A50
Faber FLEXA W/X A60 EXP
Faber ICH 00 SS 152A
Faber ICH 00 SS 170A
Faber ILMA
Faber ILMA TOUCH
Faber ILMA TOUCH X A120
Faber ILMA TOUCH X A60
Faber ILMA TOUCH X A90
Faber ILMA X A120
Faber ILMA X A60
Faber ILMA X A90
Faber ILMA X/A/60
Faber ILMA X/A/90
Faber INCA SMART 1M 33C H S LLED
Faber INCA SMART 1M SRM LLED
Faber INCA SMART C LG A52
Faber INCA SMART C SUPER A52
Faber INCA SMART C SUPER A70
Faber INCA SMART C X A52
Faber INCA SMART C X A70
Faber INCA SMART C/33 GR A52
Faber INCA SMART C/33 GR A70
Faber INCA SMART GR A52
Faber INCA SMART HC X A52
Faber INCA SMART HC X A70
Faber INCA SMART LG A70
Faber INCA SMART PLUS C/33 GR
Faber INCA SMART PLUS LG A52
Faber INKA ICH SS A52
Faber INKA ICH SS A52 (I.SMART HCS)
Faber INKA ICH SS A70
Faber INKA ICH SS A70 (I.SMART HCS)
Faber INKA SMART 560 HCS LG A5
Faber INKA SMART 560 HCS LG A52
Faber INKA SMART C LG A52
Faber INKA SMART C LG A52 UK
Faber INKA SMART C LG A70
Faber INKA SMART C LG F52
Faber INKA SMART C LG F70
Faber INKA SMART C LGA 70 UK
Faber INKA SMART C/33 LG A52
Faber INKA SMART C/33 LG A70
Faber INKA SMART CLGA52
Faber INKA SMART HC LG A52
Faber INKA SMART HC LG A70
Faber INKA SMART HC X A52
Faber INKA SMART HC X A70
Faber TELESCOPIC T3100 BROWN
Faber TELESCOPIC T3100 INOX
Faber TELESCOPIC T3100 WHITE

Vragen?

Beoordelingen

Scroll to top
Faber Koolstoffilter 112.0556.527 / F23 (2St.)
Faber Koolstoffilter 112.0556.527 / F23 (2St.) €24,95