Toggle Nav Toggle Nav
ORIGINAL PRODUCT

Faber Koolstoffilter F4-14B / 112.0441.093 (2St.)

112.0441.093
  • Afmetingen LxBxH (in mm) : 192x136x20
  • Gebruiksduur (in maanden): 4
Alle specificaties

Direct leverbaar

€ 39,95 per set
€ 39,95
totaal
  • Gratis verzending vanaf € 50,-
  • Gratis retourneren
  • Op werkdagen: voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden

Meer dan 20 sets bestellen? Vraag hier een vrijblijvende offerte aan

Productomschrijving

Faber Koolstoffilter F4-14B / 112.0441.093 (2St.)

Blijvende kookgeuren in de keuken? De Faber koolstoffilter F4-14B filtert deze eenvoudig weg uit je recirculatie-afzuigkap. Zoek je een origineel vervangend koolstoffilter voor je Faber afzuigkap, dan is deze filter de juiste keuze om nare kookluchtjes en fijnstof uit de keuken te houden.

  • Vervangen van deze Faber koolstoffilter is eenvoudig en doe je zelf.
  • De afmetingen van deze koolstoffilter zijn 136 x 192 x 20 mm
  • De vorm van deze koolstoffilter is rechthoekig.
  • Inhoud: 2 stuks.

Afhankelijk van het gebruik van de afzuigkap adviseren wij je elke 4 maanden deze koolstoffilter te vervangen (bij veelvuldig gebruik, of wanneer je veel vet gebruikt zoals bij frituren, raden wij aan om dit vaker te doen). Wanneer je dit niet doet, raken de koolstofdeeltjes verzadigd en verliezen zij hun effect.

Specificaties

Specificaties
Merk Faber
EAN 7612981780838
Afmetingen LxBxH (in mm) 192x136x20
Lengte (mm) 192
Stuks per verpakking 2
Breedte (mm) 136
Hoogte (mm) 20
Gebruiksduur (in maanden) 4
Artikelnummer(s) fabrikant geschikt voor 112.0441.093, 112.0157.242, 0449637, MCFE05

Geschikt voor

Zoek door onderstaande apparaten die geschikt zijn voor dit product.

Merk apparaat Model apparaat
Faber 110.0157.119
Faber 110.0157.120
Faber 110.0439.937
Faber 110.0439.938
Faber 110.0439.939
Faber 5104005
Faber 5104006
Faber 5772785
Faber 5772792
Faber ALLEGRO S
Faber ANGOLO
Faber COTTAGE
Faber DIVA S
Faber FARM
Faber FLEXA
Faber FLEXA 6/40 GR60
Faber FLEXA VITRO
Faber IN-NOVA COMFORT EG6 X A120
Faber IN-NOVA COMFORT EG6 X A60
Faber IN-NOVA COMFORT EG6 X A90
Faber IN-NOVA COMFORT X A120
Faber IN-NOVA COMFORT X A60
Faber IN-NOVA COMFORT X A90
Faber INCA PLUS
Faber INCA PLUS 520 INOX
Faber INCA PLUS 700
Faber INCA PLUS 700 IX
Faber INCA PLUS INOX A52
Faber INCA PLUS INOX A70
Faber INCA SMART
Faber PLANIA
Faber TUSCANY
Faber WEST

Vragen?

Beoordelingen

Scroll to top
Faber Koolstoffilter F4-14B / 112.0441.093 (2St.)
Faber Koolstoffilter F4-14B / 112.0441.093 (2St.) €39,95