Toggle Nav Toggle Nav
ORIGINAL PRODUCT

Faber Metaalfilter 300x328mm 133.0342.693

133.0342.693_fa
  • Afmetingen LxBxH (in mm) : 300x328x9
  • Gebruiksduur (in maanden): 36
Alle specificaties

Direct leverbaar

€ 39,95 per stuk
€ 39,95
totaal
  • Gratis verzending vanaf € 50,-
  • Gratis retourneren
  • Op werkdagen: voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden

Meer dan 20 stuks bestellen? Vraag hier een vrijblijvende offerte aan

Productomschrijving

Faber Metaalfilter 300x328mm 133.0342.693

Deze metalen vetfilter vangt vet- en oliedeeltjes op uit de kookdampen en is bestand tegen hoge temperaturen. Zo helpt de filter je afzuigkap optimaal te functioneren. Tijdens het koken hopen vet en vuil zich geleidelijk op in de metaalfilter. Om verstopping te voorkomen en de werking van de filter te behouden, is het aan te raden om deze iedere maand schoon te maken.

Hoe maak je de metaalfilter schoon?

Volg de onderstaande stappen om je metaalfilter grondig te reinigen:
  1. Spray de filter in met een metaalontvetter, zoals de AllSpares AS-CL010.
  2. Laat de metaalontvetter enkele minuten inwerken.
  3. Maak de filter schoon met een natte doek of borstel. Spoel deze vervolgens af onder de kraan en wrijf de filter droog.
  4. Krijg je de filter niet goed schoon? Dan kun je deze ook in de vaatwasser reinigen. Houd er rekening mee dat de filter hierbij kan verkleuren. Dit heeft geen invloed op de werking.
  5. Plaats de filter met de vette kant naar beneden in de vaatwasser en reinig deze op maximaal 50 °C met een normaal vaatwastablet. Let op! Reinig de filter zonder andere vaat in de vaatwasser. Zo voorkom je dat vuil of etensresten van andere voorwerpen op de filter terechtkomen.
  6. Vervang de metaalfilter wanneer deze versleten of beschadigd is en schoonmaken niet meer voldoende helpt.
Let op: deze filter kan verpakt zijn in een blauwe beschermfolie. Verwijder de folie voordat je de filter gebruikt.

Specificaties

Specificaties
Merk Faber
Apparaat benamingen Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap
Afmetingen LxBxH (in mm) 300x328x9
Lengte (mm) 300
Stuks per verpakking 1
Breedte (mm) 328
Hoogte (mm) 9
Gebruiksduur (in maanden) 36
Artikelnummer(s) fabrikant geschikt voor 133.0342.693

Geschikt voor

Zoek door onderstaande apparaten die geschikt zijn voor dit product.

Merk apparaat Model apparaat
Faber 110.0455.051
Faber 110.0455.053
Faber 5476140
Faber 5476157
Faber 5476164
Faber 5476171
Faber 1100456116
Faber 330.0529.664
Faber 330.0529.665
Faber 330.0529.666
Faber 330.0529.667
Faber DAISY
Faber DAISY EG6
Faber DAISY PLUS
Faber DAISY_B EG6
Faber DPJ 615 V BK
Faber DPJ 615 V WH
Faber GLAM FIT 55
Faber GLAM FIT 80
Faber GLAM-LIGHT
Faber SOFT SLIM 80
Faber SOFT SLIM BI
Faber SOFT SLIM GR
Faber SOFT SLIM NE
Faber STEELMAX EV8
Faber TWEET 550 BLANC
Faber TWEET 550 NOIR
Faber TWEET EG8 BK A55
Faber TWEET EG8 WH 55
Faber TWEET EG8BKA80
Faber TWEET EV8 BK
Faber TWEET EV8 LE
Faber TWEET EV8 LED BK A55
Faber TWEET EV8 LED BK A80
Faber TWEET EV8 LED BLANC A55
Faber TWEET EV8 LED BLANC A80
Faber TWEET EV8 LED NOIR A55
Faber TWEET EV8 LED NOIR A80
Faber TWEET EV8 LED WH A80
Faber TWEET EV8 WH
Faber V-AIR KL A80
Faber VANITY EG6

Vragen?

Beoordelingen

Scroll to top
Faber Metaalfilter 300x328mm 133.0342.693
Faber Metaalfilter 300x328mm 133.0342.693 €39,95