Toggle Nav Toggle Nav
ORIGINAL PRODUCT

Faber Metaalfilter 253x314mm 133.0261.220

1330261220_fa
  • Afmetingen LxBxH (in mm) : 314x256x8
  • Gebruiksduur (in maanden): 36
Alle specificaties

Direct leverbaar

€ 32,95 per stuk
per stuk
€ 32,95
totaal
  • 2 x € 31,95 € 63,90 Je bespaart 3%
  • 3 x € 29,95 € 89,85 Je bespaart 9%
  • Gratis verzending vanaf € 50,-
  • Gratis retourneren
  • Op werkdagen: voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden

Meer dan 20 stuks bestellen? Vraag hier een vrijblijvende offerte aan

Productomschrijving

Faber Metaalfilter 253x314mm 133.0261.220

Deze metalen vetfilter vangt vet- en oliedeeltjes op uit de kookdampen en is bestand tegen hoge temperaturen. Zo helpt de filter je afzuigkap optimaal te functioneren. Tijdens het koken hopen vet en vuil zich geleidelijk op in de metaalfilter. Om verstopping te voorkomen en de werking van de filter te behouden, is het aan te raden om deze iedere maand schoon te maken.

Hoe maak je de metaalfilter schoon?

Volg de onderstaande stappen om je metaalfilter grondig te reinigen:
  1. Spray de filter in met een metaalontvetter, zoals de AllSpares AS-CL010.
  2. Laat de metaalontvetter enkele minuten inwerken.
  3. Maak de filter schoon met een natte doek of borstel. Spoel deze vervolgens af onder de kraan en wrijf de filter droog.
  4. Krijg je de filter niet goed schoon? Dan kun je deze ook in de vaatwasser reinigen. Houd er rekening mee dat de filter hierbij kan verkleuren. Dit heeft geen invloed op de werking.
  5. Plaats de filter met de vette kant naar beneden in de vaatwasser en reinig deze op maximaal 50 °C met een normaal vaatwastablet. Let op! Reinig de filter zonder andere vaat in de vaatwasser. Zo voorkom je dat vuil of etensresten van andere voorwerpen op de filter terechtkomen.
  6. Vervang de metaalfilter wanneer deze versleten of beschadigd is en schoonmaken niet meer voldoende helpt.
Let op: deze filter kan verpakt zijn in een blauwe beschermfolie. Verwijder de folie voordat je de filter gebruikt.

Specificaties

Specificaties
Merk Faber
EAN 3662734351789
Apparaat benamingen Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap
Afmetingen LxBxH (in mm) 314x256x8
Lengte (mm) 314
Stuks per verpakking 1
Breedte (mm) 256
Hoogte (mm) 8
Gebruiksduur (in maanden) 36
Artikelnummer(s) fabrikant geschikt voor 1330261220, 133.0261.220

Geschikt voor

Zoek door onderstaande apparaten die geschikt zijn voor dit product.

Merk apparaat Model apparaat
Faber 1100255505
Faber 1100314598
Faber 1100324910
Faber 1100324921
Faber 1100324922
Faber 1100360581
Faber 3400492566
Faber 3400492567
Faber 3400571082
Faber 3400571083
Faber CARRE BLUE F45
Faber CARRE INOX F45
Faber CARRE PINK F45
Faber FABULA BK
Faber FABULA BK 110.0255.505
Faber FABULA BK 340.0492.566
Faber FABULA BK RB
Faber FABULA EVO+BK
Faber FABULA EVO+BK A90 NP/2
Faber FABULA EVO+WH
Faber FABULA EVO+WH A90 NP
Faber FABULA WH
Faber FABULA WH 340.0492.567

Vragen?

Beoordelingen

Scroll to top
Faber Metaalfilter 253x314mm 133.0261.220
Faber Metaalfilter 253x314mm 133.0261.220 €32,95