Toggle Nav Toggle Nav
Huismerk

Metaalfilter 506x300x8mm geschikt voor Faber 1330059015

AS-MF395_fa
  • Afmetingen LxBxH (in mm) : 506x300x8
  • Gebruiksduur (in maanden): 36
Alle specificaties

Direct leverbaar

€ 22,95 per stuk
per stuk
€ 22,95
totaal
  • 2 x € 21,95 € 43,90 Je bespaart 4%
  • 3 x € 20,95 € 62,85 Je bespaart 9%
  • 4 x € 19,95 € 79,80 Je bespaart 13%
  • Gratis verzending vanaf € 50,-
  • Gratis retourneren
  • Op werkdagen: voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden

Meer dan 20 stuks bestellen? Vraag hier een vrijblijvende offerte aan

Productomschrijving

Faber Metaalfilter 506x300mm 1330059015 van AllSpares

Deze metalen vetfilter vangt vet- en oliedeeltjes op uit de kookdampen en is bestand tegen hoge temperaturen. Zo helpt de filter je afzuigkap optimaal te functioneren. Tijdens het koken hopen vet en vuil zich geleidelijk op in de metaalfilter. Om verstopping te voorkomen en de werking van de filter te behouden, is het aan te raden om deze iedere maand schoon te maken.

Hoe maak je de metaalfilter schoon?

Volg de onderstaande stappen om je metaalfilter grondig te reinigen:
  1. Spray de filter in met een metaalontvetter, zoals de AllSpares AS-CL010.
  2. Laat de metaalontvetter enkele minuten inwerken.
  3. Maak de filter schoon met een natte doek of borstel. Spoel deze vervolgens af onder de kraan en wrijf de filter droog.
  4. Krijg je de filter niet goed schoon? Dan kun je deze ook in de vaatwasser reinigen. Houd er rekening mee dat de filter hierbij kan verkleuren. Dit heeft geen invloed op de werking.
  5. Plaats de filter met de vette kant naar beneden in de vaatwasser en reinig deze op maximaal 50 °C met een normaal vaatwastablet. Let op! Reinig de filter zonder andere vaat in de vaatwasser. Zo voorkom je dat vuil of etensresten van andere voorwerpen op de filter terechtkomen.
  6. Vervang de metaalfilter wanneer deze versleten of beschadigd is en schoonmaken niet meer voldoende helpt.
Let op: deze filter kan verpakt zijn in een blauwe beschermfolie. Verwijder de folie voordat je de filter gebruikt.

Specificaties

Specificaties
Merk AllSpares
EAN 8720094259338
Apparaat benamingen Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap
Afmetingen LxBxH (in mm) 506x300x8
Lengte (mm) 506
Stuks per verpakking 1
Breedte (mm) 300
Hoogte (mm) 8
Gebruiksduur (in maanden) 36
Artikelnummer(s) fabrikant geschikt voor 1330059015, 4055135349, AS-MF395, 133.0184.490, 1330184490, 133.0059.015

Geschikt voor

Zoek door onderstaande apparaten die geschikt zijn voor dit product.

Merk apparaat Model apparaat
Faber 5050001
Faber 1100058111
Faber 1100058113
Faber 1100058114
Faber 1100071522
Faber 1100071524
Faber 1100071525
Faber 1100071560
Faber 1100071562
Faber 1100071564
Faber 1100071565
Faber 1100073017
Faber 1100078189
Faber 1100082924
Faber 1100086337
Faber 1100180521
Faber 1100193757
Faber 1100193758
Faber 1100254414
Faber 1100267642
Faber 1100267643
Faber 3200557531
Faber 3200557532
Faber 325.0554.541
Faber EASY PB A A90
Faber EASY PB EDST SRM A60/2
Faber EASY PB X A60
Faber EASY PB X A90
Faber EASY PBXA60 1100193757 NEWGEMMATSHAPE
Faber EASYPBXA60 1100193757 NEWGEMMATSHAPE
Faber EGEA SCL W A60
Faber EGEA SCL W A90
Faber FLAMINIA ATLANTICA X/A90
Faber GEMMA
Faber INSTINCT 90 XS
Faber NEW GEMMA T-SHAPE
Faber NUTONE VALUE PB 4 X 2L F60 FB OM
Faber PB X A60
Faber PB X A60 28W FB EXP
Faber PB X A60 FB EXP
Faber PBXA90FBEXP 1100078191 GEMMA
Faber VALIA 60 XS
Faber VALIA 600 INOX
Faber VALIA60XS 1100254414 PPI60XS
Faber VALUE PB X F60 110/60 FB OM
Faber VALUE PB4 2L W F60 220/60 2F
Faber VALUE PB4 2L W F90 220/60 3F
Faber VALUE PB4 2L X F60 220/60 2F
Faber VALUE PB4 2L X F90 220/60 3F
Faber VALUE SL 3 W A60
Faber VALUE SL 3 X A60
Faber VALUE SL 4 2L X F60 FB OM

Vragen?

Beoordelingen

Scroll to top
Metaalfilter 506x300x8mm geschikt voor Faber 1330059015
Metaalfilter 506x300x8mm geschikt voor Faber 1330059015 €22,95