Toggle Nav Toggle Nav
ORIGINAL PRODUCT

Franke Metaalfilter 273x205x8mm 133.0036.291

133.0036.291
  • Afmetingen LxBxH (in mm) : 273x205x8
  • Gebruiksduur (in maanden): 36
Alle specificaties

Direct leverbaar

€ 39,95 per stuk
€ 39,95
totaal
  • Gratis verzending vanaf € 50,-
  • Gratis retourneren
  • Op werkdagen: voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden

Meer dan 20 stuks bestellen? Vraag hier een vrijblijvende offerte aan

Productomschrijving

Franke Metaalfilter 273x205x8mm 133.0036.291

Deze metalen vetfilter vangt vet- en oliedeeltjes op uit de kookdampen en is bestand tegen hoge temperaturen. Zo helpt de filter je afzuigkap optimaal te functioneren. Tijdens het koken hopen vet en vuil zich geleidelijk op in de metaalfilter. Om verstopping te voorkomen en de werking van de filter te behouden, is het aan te raden om deze iedere maand schoon te maken.

Hoe maak je de metaalfilter schoon?

Volg de onderstaande stappen om je metaalfilter grondig te reinigen:
  1. Spray de filter in met een metaalontvetter, zoals de AllSpares AS-CL010.
  2. Laat de metaalontvetter enkele minuten inwerken.
  3. Maak de filter schoon met een natte doek of borstel. Spoel deze vervolgens af onder de kraan en wrijf de filter droog.
  4. Krijg je de filter niet goed schoon? Dan kun je deze ook in de vaatwasser reinigen. Houd er rekening mee dat de filter hierbij kan verkleuren. Dit heeft geen invloed op de werking.
  5. Plaats de filter met de vette kant naar beneden in de vaatwasser en reinig deze op maximaal 50 °C met een normaal vaatwastablet. Let op! Reinig de filter zonder andere vaat in de vaatwasser. Zo voorkom je dat vuil of etensresten van andere voorwerpen op de filter terechtkomen.
  6. Vervang de metaalfilter wanneer deze versleten of beschadigd is en schoonmaken niet meer voldoende helpt.
Let op: deze filter kan verpakt zijn in een blauwe beschermfolie. Verwijder de folie voordat je de filter gebruikt.

Specificaties

Specificaties
Merk Franke
EAN 7612142249563
Apparaat benamingen Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap
Afmetingen LxBxH (in mm) 273x205x8
Lengte (mm) 273
Stuks per verpakking 1
Breedte (mm) 205
Hoogte (mm) 8
Gebruiksduur (in maanden) 36
Artikelnummer(s) fabrikant geschikt voor 133.0036.291, 1330036291, 133.0166.535, 1330166535

Geschikt voor

Zoek door onderstaande apparaten die geschikt zijn voor dit product.

Merk apparaat Model apparaat
Franke 110.0019.383
Franke 110.0030.787
Franke 110.0035.009
Franke 110.0338.390
Franke 110.0338.397
Franke 110.0352.039
Franke 350.0490.864
Franke 350.0518.554
Franke 350.490.864
Franke 630005579
Franke FCBI 1204 C WH B RF
Franke FCBI 1204 C X
Franke FCBU 1204 C WH
Franke FCBU1204CWH
Franke FCBU1204WHBRF
Franke FCFL 906
Franke FCFL906XS
Franke FMYCF906WH
Franke FSW 908 TC WH XS
Franke FSW 908 TC XS
Franke FSW 908TC BK/XS
Franke MARIS FCBU 1204 C WH
Franke MARIS FCBU 1204 WH B RF
Franke MARIS FCFL 906 XS
Franke MYTHOS FMYCF 906 WH

Vragen?

Beoordelingen

Scroll to top
Franke Metaalfilter 273x205x8mm 133.0036.291
Franke Metaalfilter 273x205x8mm 133.0036.291 €39,95