Toggle Nav Toggle Nav
Huismerk

Metaalfilter 458x175x8mm geschikt voor Hotpoint-Ariston 481248058314

AS-MF220_hot
  • Afmetingen LxBxH (in mm) : 458x175x8
  • Gebruiksduur (in maanden): 36
Alle specificaties

Direct leverbaar

€ 16,95 per stuk
per stuk
€ 16,95
totaal
  • 2 x € 15,95 € 31,90 Je bespaart 6%
  • 3 x € 14,95 € 44,85 Je bespaart 12%
  • 4 x € 12,95 € 51,80 Je bespaart 24%
  • Gratis verzending vanaf € 50,-
  • Gratis retourneren
  • Op werkdagen: voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden

Meer dan 20 stuks bestellen? Vraag hier een vrijblijvende offerte aan

Productomschrijving

Hotpoint-Ariston Metaalfilter 458x175x8mm 481248058314 van AllSpares

Deze metalen vetfilter vangt vet- en oliedeeltjes op uit de kookdampen en is bestand tegen hoge temperaturen. Zo helpt de filter je afzuigkap optimaal te functioneren. Tijdens het koken hopen vet en vuil zich geleidelijk op in de metaalfilter. Om verstopping te voorkomen en de werking van de filter te behouden, is het aan te raden om deze iedere maand schoon te maken.

Hoe maak je de metaalfilter schoon?

Volg de onderstaande stappen om je metaalfilter grondig te reinigen:
  1. Spray de filter in met een metaalontvetter, zoals de AllSpares AS-CL010.
  2. Laat de metaalontvetter enkele minuten inwerken.
  3. Maak de filter schoon met een natte doek of borstel. Spoel deze vervolgens af onder de kraan en wrijf de filter droog.
  4. Krijg je de filter niet goed schoon? Dan kun je deze ook in de vaatwasser reinigen. Houd er rekening mee dat de filter hierbij kan verkleuren. Dit heeft geen invloed op de werking.
  5. Plaats de filter met de vette kant naar beneden in de vaatwasser en reinig deze op maximaal 50 °C met een normaal vaatwastablet. Let op! Reinig de filter zonder andere vaat in de vaatwasser. Zo voorkom je dat vuil of etensresten van andere voorwerpen op de filter terechtkomen.
  6. Vervang de metaalfilter wanneer deze versleten of beschadigd is en schoonmaken niet meer voldoende helpt.
Let op: deze filter kan verpakt zijn in een blauwe beschermfolie. Verwijder de folie voordat je de filter gebruikt.

Specificaties

Specificaties
Merk AllSpares
EAN 8720094259857
Apparaat benamingen Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap
Afmetingen LxBxH (in mm) 458x175x8
Lengte (mm) 458
Stuks per verpakking 1
Breedte (mm) 175
Hoogte (mm) 8
Gebruiksduur (in maanden) 36
Artikelnummer(s) fabrikant geschikt voor AS-MF220, 481248058314, C00317017, MFR44

Geschikt voor

Zoek door onderstaande apparaten die geschikt zijn voor dit product.

Merk apparaat Model apparaat
Hotpoint-Ariston 30107
Hotpoint-Ariston 30108
Hotpoint-Ariston 50140
Hotpoint-Ariston 50141
Hotpoint-Ariston 869990301080
Hotpoint-Ariston 869990501400
Hotpoint-Ariston 869990501410
Hotpoint-Ariston 869990839970
Hotpoint-Ariston 869990882180
Hotpoint-Ariston 869991574430
Hotpoint-Ariston AG2M(GY)/HA
Hotpoint-Ariston AG2M.1(GY)
Hotpoint-Ariston AG2M.1GY/HA
Hotpoint-Ariston AG60AMIX/HA
Hotpoint-Ariston AG60IX/HA
Hotpoint-Ariston AGM.1IX
Hotpoint-Ariston AGMIX/HA
Hotpoint-Ariston AGMIXHA
Hotpoint-Ariston AQ301070000
Hotpoint-Ariston AQ301080000
Hotpoint-Ariston AQ501400000
Hotpoint-Ariston AQ501410000
Hotpoint-Ariston AQ839970000
Hotpoint-Ariston AQ843410000
Hotpoint-Ariston AQ882180000

Vragen?

Beoordelingen

Scroll to top
Metaalfilter 458x175x8mm geschikt voor Hotpoint-Ariston 481248058314
Metaalfilter 458x175x8mm geschikt voor Hotpoint-Ariston 481248058314 €16,95