Toggle Nav Toggle Nav
ORIGINAL PRODUCT

Roblin Longlife Koolstoffilter 112.0261.258 / FLL12 (2St.)

112.0261.258_ro
  • Afmetingen LxBxH (in mm) : 293x235x10
  • Gebruiksduur (in maanden): 36
Alle specificaties

Direct leverbaar

€ 124,95 per set
€ 124,95
totaal
  • Gratis verzending vanaf € 50,-
  • Gratis retourneren
  • Op werkdagen: voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden

Meer dan 20 sets bestellen? Vraag hier een vrijblijvende offerte aan

Huismerk Deal
Waarom kiezen voor AllSpares?

Onze AllSpares-producten zijn van dezelfde kwaliteit en compatibiliteit als de originele producten. Je betaalt een lagere prijs omdat wij de productie hiervan zelf beheren en zo besparen op bijvoorbeeld transport, verpakking en reclame.

Productomschrijving

Roblin Longlife Koolstoffilter 112.0261.258 / FLL12 / FABULA PLUS (2St.)

Een actieve koolstoffilter helpt de lucht in je keuken te zuiveren. De filter vangt vetdeeltjes op en vermindert onaangename kookgeuren, waardoor de lucht frisser blijft. Regelmatig reinigen en onderhouden van de koolstoffilter helpt om de filterwerking op peil te houden.

Herbruikbare longlife-filter
In tegenstelling tot een standaard koolstoffilter kan een longlife-filter worden gereinigd en herhaaldelijk worden gebruikt. Hierdoor hoef je de filter minder vaak te vervangen.

  • Herbruikbaar: de filter kan worden gereinigd en meerdere keren worden gebruikt.
  • Longlife: dankzij de herbruikbare uitvoering hoef je de filter minder vaak te vervangen.
  • 2-in-1 werking: de filter helpt zowel vetdeeltjes als onaangename kookgeuren uit de lucht te verwijderen.
  • Voor recirculatie: geschikt voor afzuigkappen waarbij de gefilterde lucht terug de keuken in wordt geblazen.
  • Onderhoudsvriendelijk: de filter kan in een lege vaatwasser worden gereinigd.
Regelmatig reinigen
Voor een optimale werking wordt aangeraden de filter vier keer per jaar te reinigen. Wanneer je dit niet doet, kunnen de koolstofdeeltjes verzadigd raken en neemt hun werking af.

De filter reinigen
Je kunt de filter in een lege vaatwasser reinigen. Gebruik hiervoor een normaal vaatwasmiddel. Een lege vaatwasser voorkomt dat etensresten in de filter terechtkomen. Deze resten kunnen na het reinigen niet meer uit de filter worden verwijderd.

  1. Plaats de filter in een lege vaatwasser.
  2. Gebruik een normaal vaatwasmiddel.
  3. Klop de filter na het reinigen voorzichtig uit.
  4. Laat de filter op kamertemperatuur rechtop drogen, zodat het water kan weglopen.
  5. Als alternatief kun je de filter in een oven op 50 °C plaatsen om deze te drogen.
Wanneer de filter vervangen?
Ondanks het herhaaldelijk reinigen neemt de werking van de actieve kool na verloop van tijd af. Daarom wordt aangeraden de filter na 3 jaar te vervangen. Na deze periode is het absorptievermogen van de actieve kool mogelijk onvoldoende voor een optimale filterwerking.

Specificaties

Specificaties
Merk Roblin
EAN 8015139912065
Apparaat benamingen Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap
Afmetingen LxBxH (in mm) 293x235x10
Lengte (mm) 293
Stuks per verpakking 2
Breedte (mm) 235
Hoogte (mm) 10
Gebruiksduur (in maanden) 36
Artikelnummer(s) fabrikant geschikt voor 112.0261.258, FLL12, 1120261258, AS-AZKF2600, 5407015

Geschikt voor

Zoek door onderstaande apparaten die geschikt zijn voor dit product.

Merk apparaat Model apparaat
Roblin 110.0271.737
Roblin 340.0497.798
Roblin 5003012
Roblin 5057000
Roblin 5057002
Roblin 5057003
Roblin 5057004
Roblin 5057005
Roblin 5612556
Roblin 1100271737
Roblin 3400497798
Roblin 900 VERRE NOIR
Roblin DOMINO ETNA
Roblin ELINA
Roblin ELINA 900 VERRE N
Roblin ELINA 900 VERRE NOIR
Roblin ELINA BK/2
Roblin R LIFT 900
Roblin VESUVIO 90 VERRE
Roblin ZELIE 900 VERRE

Vragen?

Beoordelingen

Scroll to top
Roblin Longlife Koolstoffilter 112.0261.258 / FLL12  (2St.)
Roblin Longlife Koolstoffilter 112.0261.258 / FLL12 (2St.) €124,95