Toggle Nav Toggle Nav
ORIGINAL PRODUCT

Scholtes Metaalfilter 220x260mm C00079688

C00079688_sch
  • Afmetingen LxBxH (in mm) : 220x260
  • Gebruiksduur (in maanden): 36
Alle specificaties

Direct leverbaar

€ 53,95 per stuk
€ 53,95
totaal
  • Gratis verzending vanaf € 50,-
  • Gratis retourneren
  • Op werkdagen: voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden

Meer dan 20 stuks bestellen? Vraag hier een vrijblijvende offerte aan

Productomschrijving

Scholtes Metaalfilter 220x260mm C00079688

Deze metalen vetfilter vangt vet- en oliedeeltjes op uit de kookdampen en is bestand tegen hoge temperaturen. Zo helpt de filter je afzuigkap optimaal te functioneren. Tijdens het koken hopen vet en vuil zich geleidelijk op in de metaalfilter. Om verstopping te voorkomen en de werking van de filter te behouden, is het aan te raden om deze iedere maand schoon te maken.

Hoe maak je de metaalfilter schoon?

Volg de onderstaande stappen om je metaalfilter grondig te reinigen:
  1. Spray de filter in met een metaalontvetter, zoals de AllSpares AS-CL010.
  2. Laat de metaalontvetter enkele minuten inwerken.
  3. Maak de filter schoon met een natte doek of borstel. Spoel deze vervolgens af onder de kraan en wrijf de filter droog.
  4. Krijg je de filter niet goed schoon? Dan kun je deze ook in de vaatwasser reinigen. Houd er rekening mee dat de filter hierbij kan verkleuren. Dit heeft geen invloed op de werking.
  5. Plaats de filter met de vette kant naar beneden in de vaatwasser en reinig deze op maximaal 50 °C met een normaal vaatwastablet. Let op! Reinig de filter zonder andere vaat in de vaatwasser. Zo voorkom je dat vuil of etensresten van andere voorwerpen op de filter terechtkomen.
  6. Vervang de metaalfilter wanneer deze versleten of beschadigd is en schoonmaken niet meer voldoende helpt.
Let op: deze filter kan verpakt zijn in een blauwe beschermfolie. Verwijder de folie voordat je de filter gebruikt.

Specificaties

Specificaties
Merk Scholtes
EAN 3664061018120
Apparaat benamingen Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap
Afmetingen LxBxH (in mm) 220x260
Lengte (mm) 220
Stuks per verpakking 1
Breedte (mm) 260
Gebruiksduur (in maanden) 36
Artikelnummer(s) fabrikant geschikt voor C00079688, 482000091178

Geschikt voor

Zoek door onderstaande apparaten die geschikt zijn voor dit product.

Merk apparaat Model apparaat
Scholtes 859990335720
Scholtes 869990295970
Scholtes 869990295980
Scholtes 869990295990
Scholtes 869990296000
Scholtes 869990335730
Scholtes 869990335740
Scholtes AQ295970000
Scholtes AQ295980000
Scholtes AQ295990000
Scholtes AQ296000000
Scholtes HM3AL
Scholtes HM3BA
Scholtes HM3GI
Scholtes HM3VA
Scholtes HM4AL
Scholtes HM4BA
Scholtes HM4GI

Vragen?

Beoordelingen

Scroll to top
Scholtes Metaalfilter 220x260mm C00079688
Scholtes Metaalfilter 220x260mm C00079688 €53,95