Toggle Nav Toggle Nav
Huismerk

Metaalfilter 305x267mm geschikt voor Turboair 4055250429

AS-MF080_tur
  • Afmetingen LxBxH (in mm) : 305x267x7
  • Gebruiksduur (in maanden): 36
Alle specificaties

Direct leverbaar

€ 8,95 per stuk
per stuk
€ 8,95
totaal
  • 2 x € 8,50 € 17,00 Je bespaart 5%
  • 3 x € 7,95 € 23,85 Je bespaart 11%
  • 4 x € 7,35 € 29,40 Je bespaart 18%
  • Gratis verzending vanaf € 50,-
  • Gratis retourneren
  • Op werkdagen: voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden

Meer dan 20 stuks bestellen? Vraag hier een vrijblijvende offerte aan

Productomschrijving

Turboair Metaalfilter 305x267mm 4055250429 van AllSpares

Deze metalen vetfilter vangt vet- en oliedeeltjes op uit de kookdampen en is bestand tegen hoge temperaturen. Zo helpt de filter je afzuigkap optimaal te functioneren. Tijdens het koken hopen vet en vuil zich geleidelijk op in de metaalfilter. Om verstopping te voorkomen en de werking van de filter te behouden, is het aan te raden om deze iedere maand schoon te maken.

Hoe maak je de metaalfilter schoon?

Volg de onderstaande stappen om je metaalfilter grondig te reinigen:
  1. Spray de filter in met een metaalontvetter, zoals de AllSpares AS-CL010.
  2. Laat de metaalontvetter enkele minuten inwerken.
  3. Maak de filter schoon met een natte doek of borstel. Spoel deze vervolgens af onder de kraan en wrijf de filter droog.
  4. Krijg je de filter niet goed schoon? Dan kun je deze ook in de vaatwasser reinigen. Houd er rekening mee dat de filter hierbij kan verkleuren. Dit heeft geen invloed op de werking.
  5. Plaats de filter met de vette kant naar beneden in de vaatwasser en reinig deze op maximaal 50 °C met een normaal vaatwastablet. Let op! Reinig de filter zonder andere vaat in de vaatwasser. Zo voorkom je dat vuil of etensresten van andere voorwerpen op de filter terechtkomen.
  6. Vervang de metaalfilter wanneer deze versleten of beschadigd is en schoonmaken niet meer voldoende helpt.
Let op: deze filter kan verpakt zijn in een blauwe beschermfolie. Verwijder de folie voordat je de filter gebruikt.

Specificaties

Specificaties
Merk AllSpares
EAN 8720094251592
Apparaat benamingen Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap
Afmetingen LxBxH (in mm) 305x267x7
Lengte (mm) 305
Stuks per verpakking 1
Breedte (mm) 267
Hoogte (mm) 7
Gebruiksduur (in maanden) 36
Artikelnummer(s) fabrikant geschikt voor 4055250429, AS-MF080, KIT0010805, MFR40

Geschikt voor

Zoek door onderstaande apparaten die geschikt zijn voor dit product.

Merk apparaat Model apparaat
Turboair 208161446603
Turboair 208161446606
Turboair 208165646603
Turboair 208165646604
Turboair 208242446619
Turboair 208242446620
Turboair 208242446625
Turboair 208242446626
Turboair 208297646601
Turboair 208325146601
Turboair 208325146602
Turboair 208350746606
Turboair 208350746611
Turboair 208355404472
Turboair 208355404776
Turboair 208355404777
Turboair 208355404848
Turboair 208355405053
Turboair 208355405056
Turboair 208355405057
Turboair 208355405058
Turboair 208355405059
Turboair 208355405122
Turboair 208355405128
Turboair 208355405129
Turboair 208355405130
Turboair 208355405131
Turboair 208355405135
Turboair 208355405136
Turboair 208355405137
Turboair 208355405138
Turboair 208355405319
Turboair 208355405320
Turboair 55915388A
Turboair 55915393A
Turboair 55915416A
Turboair 55915417A
Turboair 57317036A
Turboair 62615816A
Turboair 62615817A
Turboair 68415698B
Turboair 68415698C
Turboair 68415699B
Turboair 68415699C
Turboair ARENA 60X100/LX/A/IX
Turboair ARENA 60X120/LX/A/IX/H8
Turboair ARENA IX/A
Turboair CERTOSA AN/A/60/PB
Turboair CERTOSA AN/A/90/SS/PB
Turboair CERTOSA CR/A/60/PB
Turboair CERTOSA CR/A/90/SS/PB
Turboair CERTOSA IX/A/60
Turboair CERTOSA IX/A/60/PB
Turboair CERTOSA IX/A/60/PB/SS
Turboair CERTOSA IX/A/90
Turboair CERTOSA IX/A/90/PB
Turboair CERTOSA IX/A/90/PB/SS
Turboair CERTOSA IX/F/60/SS/PB/LX
Turboair CERTOSA IX/F/90/SS/PB/LX
Turboair GIOIA IX/F/50 PRF0005291
Turboair GIOIA WH/F/50 71716373
Turboair LINOSA LX/IX/A/43
Turboair LINOSA LX/IX/A/60
Turboair NORMA H6 IX/BL/A/60
Turboair NORMA H6 IX/BL/A/60/PB
Turboair NORMA H6 IX/BL/A/90
Turboair NORMA H6 IX/BL/A/90/PB
Turboair POMPEI IX/A/60-TA
Turboair POMPEI IX/A/70
Turboair POMPEI IX/A/90-TA
Turboair POMPEI NW/S/IX/F/60
Turboair POMPEI NW/S/IX/F/90
Turboair PRF0002621A
Turboair PRF0004034A
Turboair PRF0004079A
Turboair PRF0004349
Turboair PRF0006025
Turboair PRF0006031
Turboair PRF0006031A
Turboair PRF0011347B
Turboair PRF0011372B
Turboair PRF0011799
Turboair PRF0012271
Turboair PRF0016018
Turboair PRF0016561
Turboair PRF0016561A
Turboair PRF0016661
Turboair PRF0016662
Turboair PRF0016662A
Turboair PRF0043189
Turboair PRF0052950
Turboair PRF0052980
Turboair PRF0094068A
Turboair PRF0094084A
Turboair PRF0101955
Turboair PRF0107819A
Turboair PRF0107821
Turboair PRF0107821A
Turboair PRF0107821B
Turboair PRF0109361
Turboair PRF0109376
Turboair PRF0129377A
Turboair PRF0129391A
Turboair SOFIA H10 IX/A/60
Turboair SOFIA H10 IX/A/90
Turboair SOFIA H6 IX/A/60
Turboair SOFIA H6 IX/A/90
Turboair TAKFP90S
Turboair TAKM60IX
Turboair THUNDER BL/A/60/LX
Turboair THUNDER WH/A/60/LX
Turboair TICINO LUX/IX/F/60
Turboair TICINO LUX/IX/F/90 - 220/60
Turboair TICINO ST/IX/A/60
Turboair TICINO ST/IX/A/90
Turboair TOSCA IX/A/60
Turboair TOSCA IX/A/90

Vragen?

Beoordelingen

Scroll to top
Metaalfilter 305x267mm geschikt voor Turboair 4055250429
Metaalfilter 305x267mm geschikt voor Turboair 4055250429 €8,95