Toggle Nav Toggle Nav
ORIGINAL PRODUCT

Turboair Metaalfilter 320x320mm GF02HB

GF02HB_tur
  • Afmetingen LxBxH (in mm) : 320x320x9
  • Gebruiksduur (in maanden): 36
Alle specificaties

Direct leverbaar

€ 19,95 per stuk
per stuk
€ 19,95
totaal
  • 2 x € 19,50 € 39,00 Je bespaart 2%
  • 3 x € 18,95 € 56,85 Je bespaart 5%
  • 4 x € 17,95 € 71,80 Je bespaart 10%
  • Gratis verzending vanaf € 50,-
  • Gratis retourneren
  • Op werkdagen: voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden

Meer dan 20 stuks bestellen? Vraag hier een vrijblijvende offerte aan

Productomschrijving

Turboair Metaalfilter 320x320mm GF02HB

Deze metalen vetfilter vangt vet- en oliedeeltjes op uit de kookdampen en is bestand tegen hoge temperaturen. Zo helpt de filter je afzuigkap optimaal te functioneren. Tijdens het koken hopen vet en vuil zich geleidelijk op in de metaalfilter. Om verstopping te voorkomen en de werking van de filter te behouden, is het aan te raden om deze iedere maand schoon te maken.

Hoe maak je de metaalfilter schoon?

Volg de onderstaande stappen om je metaalfilter grondig te reinigen:
  1. Spray de filter in met een metaalontvetter, zoals de AllSpares AS-CL010.
  2. Laat de metaalontvetter enkele minuten inwerken.
  3. Maak de filter schoon met een natte doek of borstel. Spoel deze vervolgens af onder de kraan en wrijf de filter droog.
  4. Krijg je de filter niet goed schoon? Dan kun je deze ook in de vaatwasser reinigen. Houd er rekening mee dat de filter hierbij kan verkleuren. Dit heeft geen invloed op de werking.
  5. Plaats de filter met de vette kant naar beneden in de vaatwasser en reinig deze op maximaal 50 °C met een normaal vaatwastablet. Let op! Reinig de filter zonder andere vaat in de vaatwasser. Zo voorkom je dat vuil of etensresten van andere voorwerpen op de filter terechtkomen.
  6. Vervang de metaalfilter wanneer deze versleten of beschadigd is en schoonmaken niet meer voldoende helpt.
Let op: deze filter kan verpakt zijn in een blauwe beschermfolie. Verwijder de folie voordat je de filter gebruikt.

Specificaties

Specificaties
Merk Turboair
Apparaat benamingen Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap
Afmetingen LxBxH (in mm) 320x320x9
Lengte (mm) 320
Stuks per verpakking 1
Breedte (mm) 320
Hoogte (mm) 9
Gebruiksduur (in maanden) 36
Artikelnummer(s) fabrikant geschikt voor GF02HB

Geschikt voor

Zoek door onderstaande apparaten die geschikt zijn voor dit product.

Merk apparaat Model apparaat
Turboair 68115343A
Turboair 68115382A
Turboair 68515381
Turboair 68515420
Turboair 68517035
Turboair IRIS IX/BL/A/60
Turboair IRIX IX/BL/A/90
Turboair IRIX IX/BL/A/90/PB
Turboair LUCREZIA IX/BL/A/60
Turboair LUCREZIA IX/BL/A/90
Turboair LUCREZIA IX/BL/A/90/PB
Turboair PANTHEON IX/A/60-TA
Turboair PANTHEON IX/A/60/TC
Turboair PANTHEON IX/A/90
Turboair PANTHEON IX/A/90/TC
Turboair PANTHEON IX/F/60/SS/PB/LX
Turboair PANTHEON IX/F/90/SS/PB/LX
Turboair PRF0011309A
Turboair PRF0011339A
Turboair PRF0011384
Turboair PRF0027039
Turboair PRF0027063
Turboair PRF0027087A
Turboair PRF0027105A
Turboair PRF0052820
Turboair PRF0052881
Turboair PRF0053000
Turboair PRF0053001
Turboair PRF0113918
Turboair PRF0113928
Turboair PRF0118370
Turboair SEMPIONE IX/A/60
Turboair SEMPIONE IX/A/60/TC
Turboair SEMPIONE IX/A/90
Turboair SEMPIONE IX/A/90/SS/PB/LX
Turboair SEMPIONE IX/A/90/TC
Turboair SICILIA IX/A
Turboair SICILIA IX/LX/F

Vragen?

Beoordelingen

Scroll to top
Turboair Metaalfilter 320x320mm GF02HB
Turboair Metaalfilter 320x320mm GF02HB €19,95