Toggle Nav Toggle Nav
ORIGINAL PRODUCT

Zanussi Metaalfilter 255x300mm 50220063007

50220063007_za
  • Afmetingen LxBxH (in mm) : 255x300
  • Gebruiksduur (in maanden): 36
Alle specificaties

Direct leverbaar

€ 29,95 per stuk
per stuk
€ 29,95
totaal
  • 2 x € 27,95 € 55,90 Je bespaart 7%
  • 3 x € 25,95 € 77,85 Je bespaart 13%
  • 4 x € 23,95 € 95,80 Je bespaart 20%
  • Gratis verzending vanaf € 50,-
  • Gratis retourneren
  • Op werkdagen: voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden

Meer dan 20 stuks bestellen? Vraag hier een vrijblijvende offerte aan

Productomschrijving

Zanussi Metaalfilter 255x300mm 50220063007

Deze metalen vetfilter vangt vet- en oliedeeltjes op uit de kookdampen en is bestand tegen hoge temperaturen. Zo helpt de filter je afzuigkap optimaal te functioneren. Tijdens het koken hopen vet en vuil zich geleidelijk op in de metaalfilter. Om verstopping te voorkomen en de werking van de filter te behouden, is het aan te raden om deze iedere maand schoon te maken.

Hoe maak je de metaalfilter schoon?

Volg de onderstaande stappen om je metaalfilter grondig te reinigen:
  1. Spray de filter in met een metaalontvetter, zoals de AllSpares AS-CL010.
  2. Laat de metaalontvetter enkele minuten inwerken.
  3. Maak de filter schoon met een natte doek of borstel. Spoel deze vervolgens af onder de kraan en wrijf de filter droog.
  4. Krijg je de filter niet goed schoon? Dan kun je deze ook in de vaatwasser reinigen. Houd er rekening mee dat de filter hierbij kan verkleuren. Dit heeft geen invloed op de werking.
  5. Plaats de filter met de vette kant naar beneden in de vaatwasser en reinig deze op maximaal 50 °C met een normaal vaatwastablet. Let op! Reinig de filter zonder andere vaat in de vaatwasser. Zo voorkom je dat vuil of etensresten van andere voorwerpen op de filter terechtkomen.
  6. Vervang de metaalfilter wanneer deze versleten of beschadigd is en schoonmaken niet meer voldoende helpt.
Let op: deze filter kan verpakt zijn in een blauwe beschermfolie. Verwijder de folie voordat je de filter gebruikt.

Specificaties

Specificaties
Merk Zanussi
EAN 7321421422879
Apparaat benamingen Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap
Afmetingen LxBxH (in mm) 255x300
Lengte (mm) 255
Stuks per verpakking 1
Breedte (mm) 300
Gebruiksduur (in maanden) 36
Artikelnummer(s) fabrikant geschikt voor 50220063007

Geschikt voor

Zoek door onderstaande apparaten die geschikt zijn voor dit product.

Merk apparaat Model apparaat
Zanussi 949610288
Zanussi 949610294
Zanussi 949610295
Zanussi 949610296
Zanussi 949610297
Zanussi 949610298
Zanussi 949610299
Zanussi 949610300
Zanussi 94249201500
Zanussi 94900004100
Zanussi 94900004300
Zanussi 94961004100
Zanussi 94961004300
Zanussi 94961016100
Zanussi 94961021700
Zanussi 94961021800
Zanussi 94961021900
Zanussi 94961022000
Zanussi 94961022100
Zanussi 94961022200
Zanussi 94961022300
Zanussi 94961024600
Zanussi 94961027100
Zanussi 94961028800
Zanussi 94961028900
Zanussi 94961029200
Zanussi 94961029300
Zanussi 94961029400
Zanussi 94961029500
Zanussi 94961029600
Zanussi 94961029700
Zanussi 94961029800
Zanussi 94961029900
Zanussi 94961030000
Zanussi 94961032800
Zanussi 94961032900
Zanussi 94961033000
Zanussi 94961034400
Zanussi 94961034500
Zanussi 94961042500
Zanussi 94961042600
Zanussi CWH6065SS
Zanussi CWH6065X
Zanussi CWH9065SS
Zanussi CWH9065X
Zanussi NH100EAX
Zanussi NH6013N
Zanussi NH6013W
Zanussi NH6013X
Zanussi NH9013N
Zanussi NH9013W
Zanussi NH9013X
Zanussi NH90EPX
Zanussi NH9510MX
Zanussi ZH6013N
Zanussi ZH6013W
Zanussi ZH6013X
Zanussi ZH6013X4
Zanussi ZH6015N
Zanussi ZH6015W
Zanussi ZH6015X
Zanussi ZH9013W
Zanussi ZH9013X
Zanussi ZH9013X4
Zanussi ZH9014X
Zanussi ZH9015X
Zanussi ZH9610X

Vragen?

Beoordelingen

Scroll to top
Zanussi Metaalfilter 255x300mm 50220063007
Zanussi Metaalfilter 255x300mm 50220063007 €29,95